İşyeri Sigortası

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. Azizoğlu Sigorta olarak bu ürünümüz; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.

Neden İşyeri Paket Sigortası Almalıyım?

İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız Azizoğlu Sigorta’nın işyeri paket sigortası ile teminat altına alınan yerler; satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler ve özellik arz eden mekanlardır.

İşyeri Paket Yangın Sigortası

Yangın sigortası özel veya ticari amaçla kullanılan her türden bina ve muhteviyatı, kendiliğinden meydana gelen yangın, yıldırım, infilak ile bunlardan kaynaklanan buhar, hararet, duman gibi tehlikelerin neden olduğu fiziki hasarlara karşı teminat altına alan sigortadır. Ayrıca, meydana gelmiş olan yangını söndürmek, dolayısıyla muhtemel hasarı azaltmak amacıyla, su veya başka bir kimyevi madde ile yapılan müdahalelerin sonucunda ortaya çıkan fiziki hasarlar da, bu sigortanın kapsamına dâhildir.

Poliçe Teminatları

Yangın, yıldırım, infilak

İsteğe Bağlı Teminatlar

Sel veya su baskını, deprem ve yanardağ püskürmesi, fırtına, yer kayması, duman, kar ağırlığı, enkaz kaldırma masrafları, kara, deniz ve hava taşıtlarının çarpması, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör